
Z naszego bloga

Herbatka konopna na uspokojenie zawiera wszystkie fitoskładniki z konopi, takie jak kannabinoidy, fenole, terpeny czy flawonoidy. Ta herbatka to wyjątkowe połączenie konopi, melisy i lawendy pomagających się odprężyć i zasnąć* oraz chmielu, który wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, które Cię zrelaksuje.
Relaks i odpoczynek to podstawa naszego dobrego samopoczucia! Postaw na naturalną herbatkę konopną z wyjątkowymi składnikami i zobacz, jak przyjemne jest dbanie o swój układ nerwowy!
Herbatka to naturalne uzupełnienie codziennej diety.
Nie zawiera chemii, sztucznych dodatków, pestycydów i herbicydów.
Opakowanie 40g to mieszanka konopie włókniste 30% (Cannabis Sativa L.), liść melisy lekarskiej 20% (Melissa officinalis L.), kwiat lawendy 20% (Lavandulae L.), szyszki chmielu 20% (Humulus lupulus L.), ziele męczennicy 10% (Passiflora incarnata L.).
Herbatka konopna to idealny napar do picia w ciągu dnia lub na wieczór.
Dodając kubek herbatki konopnej na uspokojenie do codziennych rytuałów, zadbasz o swój układ nerwowy. Herbatka jest również dobrym uzupełnieniem olejków CBD.
Nasze produkty są badane na każdym etapie produkcji. Od momentu wyboru nasion i sadzonek, przez uprawę rośliny na naturalnych polach, aż po przetwórstwo, suszenie i produkt końcowy. Herbatka jest przebadana zarówno przez nasze wewnętrzne laboratorium, jak i niezależnie laboratoria zewnętrzne.
Łyżeczkę lub dwie herbatki zalej gorącą, nie wrzącą wodą, i pozostaw na mniej więcej 10 minut do zaparzenia. Po tym czasie herbatka będzie gotowa, a ty możesz rozkoszować się cudownym naturalnym smakiem każdego wieczoru dla uspokojenia.
Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.