Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2022-10-27

Niemcy legalizują Marihuane!

Jest zgoda rządu na legalizację Marihuany w Niemczech. 

"Gabinet federalny podjął decyzję w sprawie kluczowych punktów legalizacji marihuany w Niemczech. Zgodnie z planami koalicji rządzącej w przyszłości konopie indyjskie i aktywny składnik tetrahydrokannabinol (THC) nie będą już legalnie klasyfikowane jako narkotyki" — pisze ZDF.

O możliwej legalizacji mówiło się w Niemczech od jakiegoś czasu. W zeszłym tygodniu pojawił się projekt firmowany przez ministra zdrowia Karla Lauterbacha, który zakładał, że marihuana może zawierać tylko 15 proc. substancji odurzającej THC, a przy sprzedaży osobom w wieku od 18 do 21 lat — maksymalnie 10 proc. Sklepy z marihuaną nie powinny znajdować się w pobliżu szkół lub placówek dla młodzieży.

 Ma być dozwolona osobista uprawa do dwóch roślin konopi indyjskich. Mimo legalizacji, nadal zabronione będzie reklamowanie produktów z konopi.

Źródło;

https://businessinsider.com.pl/gospodarka/niemcy-legalizuja-marihuane-jest-zgoda-w-rzadzie-teraz-pora-na-ruch-brukseli/jb0cgy1?fbclid=IwAR3lbqXqLs95Meuhrm4LodBSYAKkPHkNMCWMpgRXw_zSaKJoTshYZakjTS8

 

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 39 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-02
Bardzo dobrze .
2021-11-24
Spawna i szybka wysyłka!
pixel