Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2022-05-11

Mamy MILIARDY powodów

SOBOTA, 28 MAJA 2022 O 16:20

MARSZ WYZWOLENIA KONOPI 2022

„Mamy MILIARDY powodów"
To jedno z wielu haseł powracającego po 2 latach Marszu Wolnych Konopi, który jest niezmiennie organizowany przez Stowarzyszenie Wolne Konopie.
Jednak w tym roku będzie to wyjątkowa edycja!
Będzie to marsz nie tylko dla konsumentów konopi, ale także dla rolników, pacjentów czy przedsiębiorców.
Poprzez marsz chcemy pokazać absurd prawa krzywdzącego za posiadanie nawet niewielkiej ilości marihuany, aspekty zdrowotne i osoby którym marihuana medyczna pomogła w wielu ciężkich schorzeniach jak min. depresja , która w tych trudnych czasach dopada coraz więcej osób, a także pokazać korzyści ekonomiczne. .
Coraz więcej krajów w pełni legalizuje posiadanie oraz uprawę konopi co znacząco wpływa na rozwój Gospodarki i poprawy zdrowia obywateli, a także tworzenie nowych miejsc pracy .
Dołącz do nas już 28 Maja 2022 w Warszawie i bądź częścią nowych pozytywnych zmian!
„HISTORIA"
Marsze Wyzwolenia Konopi to manifest globalnego ruchu walczącego o racjonalne podejście do roślin, jakimi są konopie. Co roku w okresie wiosennym odbywają się na całym Świecie w ponad 300 miastach, zbierają setki tysięcy uczestników i są jednymi z największych pochodów organizowanych w dziejach ludzkości. Zapoczątkowany przez amerykańskiego aktywistę Danna Beal w 1999 roku ma na celu celebrowanie kultury konopi oraz ukazanie pokojowego stylu życia wybranego przez użytkownika konopi. W Polsce Marsze Wyzwolenia Konopi odbywają się od 2003r. i z roku na rok przyciągają coraz większe rzesze zwolenników naszej sprawy. W 2003 r. w manifestacji wzięło udział ok. 50 osób natomiast w 2012 było nas już ponad 20 tysięcy. Dzięki wspierającym nas artystom możecie nie tylko manifestować, ale również bawić się przy dźwiękach muzyki oraz brać udział w happeningach. Naszym celem jest wzbudzenie debat w mediach, dyskusji wśród rodzin, zaznaczenie naszej obecności, edukowanie zarówno konsumentów jak i abstynentów gdyż lata prohibicyjnej propagandy spowodowały fałszywy obraz w umyśle przeciętnego człowieka zamieszkującego kulę ziemską.
źródło;

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 39 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-12
sprawna obsługa
2023-04-29
Wszystko w porządku, jestem zadowolona z realizacji zamówienia
pixel